Головна
Реєстрація
Вхід
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
Уманська філія Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу


Менюшка

Увага!


Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 263

Увага!

 

День Відкритих дверей відбувся 15 березня 2013 року!!!!


Погода в Умані

 

 Каталог статей 
Головна » Статті » Мої статті

УФЧКЕПК
Філія є центром підготовки фахівців 2-х рівнів: молодших спеціалістів та кваліфікованих робітників за денною  та заочною формою навчання. Підготовка здійснюється на базі 9-ти та 11-ти класів. На сьогодні навчальний заклад здійснює підготовку молодших спеціалістів за спеціальностями: «Товарознавство та комерційна діяльність», «Товарознавство та комерційна діяльність зі спеціалізацією Товарознавство в митній справі», «Виробництво харчової продукції», «Фінанси  і кредит», «Ресторанне обслуговування», «Правознавство».
Філія також здійснює підготовку фахівців за робітничими професіями: «Продавець», «Кухар», «Кухар; Кондитер», «Оператор комп’ютерного набору», «Офіціант, бармен», «Секретар керівника», «Конторський працівник», «Агент з організації туризму».
Навчання здійснюється на економіко-комерційному та технологічному відділеннях.
Всього в закладі навчається близько 310 студентів та учнів денної та заочної форми навчання.
Для організації навчально-виховного процесу навчальний заклад має необхідну матеріально-технічну базу і кадровий потенціал. Тут працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи. Це директор філії Мордвінова В.В., методист, викладач вищої категорії Чередник Г.О., майстер виробничого навчання Білик Г.Т. Працюють такі досвідчені педагоги як заступник директора з навчальної роботи Анкудінова Л.В., заступник директора з виробничого навчання Поліщук Ю.А., завідуюча технологічним відділенням Назарова О.О., завідуюча економіко-комерційним відділенням Поплавська Л.М., викладачі Худолій В.П., Кульбіцький Л.А., Опришко О.В., Пелагіна Н.П., Богданович О.В., Богданович Ю.Г., Савицька Т.В. та інші.
Матеріально-технічна база філії представлена: 2 навчальними корпусами, що мають сучасні обладнанні кабінети, лекційні аудиторії, 4 лабораторії, 2 навчальних магазини, 3 комп’ютерні класи, які обладнані комп’ютерною технікою, електронними касовими апаратами і вагами, сканерами, тепловим і холодильним обладнанням для підприємств громадського харчування та торгівлі; бібліотекою, 2 читальними залами,  спортивним залом та спортивним майданчиком, актовою залою, кінотеатром, буфетом, гуртожитком.
Ефективність забезпечення інтеграції теорії і практики є можливим завдяки наявності широкого кола баз практики, серед яких передові підприємства торгівлі, громадського харчування та сфери побуту міста Умані, регіону та баз практики в туристських спортивно-оздоровчих комплексах АР Крим.
В рамках реалізації концепції ступеневої освіти, частина випускників філії продовжує навчання за скороченим терміном у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, більшість випускників впевнено розпочинають професійну діяльність на різних підприємствах багатогалузевого народного господарства.
З метою залучення студентської молоді до активної громадської діяльності в Уманській філії діє студентське самоврядування у формі Студентської ради та Ради гуртожитку.
Насиченим та пізнавальним є позанавчальне життя студентів. Свій багатогранний творчий потенціал молодь реалізовує у різноманітних гуртках художньої самодіяльності, творчих колективах, спортивних секціях та клубах. Щорічно проводяться Дні здоров`я, посвята у студенти, різноманітні конкурси та змагання, тижні професійної майстерності, вечори до різних свят.
Щороку серед кооперативних навчальних закладів проводиться Всеукраїнський конкурс "Студентські перлини”, де студенти філії неодноразово ставали переможцями у різних жанрах мистецтва.
Організовані на високому рівні навчальний процес та дозвілля студентів дають змогу формувати фахівців нової генерації, адже весь колектив філії дбає про те, щоб кожний випускник був неповторною особистістю з високими професійними, організаторськими та людськими якостями.
Категорія: Мої статті | Додав: Старшой (04.02.2012)
Переглядів: 1179 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Розклад
Міні-чат

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz