Головна
Реєстрація
Вхід
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
Уманська філія Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу


Менюшка

Увага!


Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 262

Увага!

 

День Відкритих дверей відбувся 15 березня 2013 року!!!!


Погода в Умані

 

 Каталог статей 
Головна » Статті » Мої статті

Інформація для абітурієнтів!
Філія здійснює підготовку молодших спеціалістів на базі 11-ти та 9-ти класів.
Студенти, які навчаються на базі 9-ти класів, протягом трьох років навчання здобувають загальноосвітню та фахову підготовку.
Влучне поєднання теоретичного та практичного навчання дозволяє за короткий термін (2 – 2,5 роки або 3 – 3,5 роки) підготувати майбутніх спеціалістів, готових до активної професійної діяльності.
Ефект забезпечення інтеграції теорії і практики є можливим завдяки наявності широкого кола баз практики, серед яких передові підприємства торгівлі, громадського харчування та сфери побуту міста Умані та регіону. Особливе місце посідають бази практики ТОВ «Кримтур» в туристських спортивно-оздоровчих комплексах м. Алушта та смт. Коктебель, де студент мають можливість відпрацювати професійні вміння та навички в реальних умовах діяльності торгівельних підприємств та підприємств громадського харчування.
Використанню в практичному навчанні інноваційних методів та новітніх технологій сприяє створення і функціонування в філії навчально-тренувального центру, де успішно застосовується офісна комп’ютерна техніка та спеціальні пакети прикладних програм (1:С Підприємство, 1:С Торгівля + Склад в Україні 1:С Бухгалтерія, Ліга закон, MD Info).

Після проходження виробничих практик студентам всіх спеціальностей присвоюються робітничі професії:
 Спеціальність Назва робітничої професії
 ● Фінанси і кредит Оператор комп’ютерного набору
 ● Товарознавство та комерційна діяльність  Оператор комп’ютерного набору, Продавець
 ● Товарознавство в митній справі Оператор комп’ютерного набору, Продавець
 ● Виробництво харчової продукції Кухар, Кондитер
 ● Ресторанне обслуговування Офіціант, Бармен
 

Всі студенти-випускники філії, які на базі 9-ти і 11-ти класів, можуть продовжити навчання за спеціальністю в університетах та академіях (Львівській комерційній академії, Полтавському університеті споживчої кооперації, Київському національному торговельно-економічному університеті, Уманському державному педагогічному університеті, Уманському національному університеті садівництва та ін.) за інтегрованими навчальними планами зі скороченим терміном навчання за результатами співбесіди з фахових дисциплін та без сертифікатів.

Випускники філії, що здобули робітничі професії кухаря-кондитера, оператора комп’ютерного набору, продавця, офіціанта-бармена, можуть продовжити навчання за інтегрованими програмами в нашому навчальному закладі та здобути неповну вищу освіту за спеціальностями Товарознавство та комерційна діяльність і Виробництво харчової продукції за інтегрованими навчальними планами.


Категорія: Мої статті | Додав: Старшой (03.02.2010)
Переглядів: 881 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Розклад
Міні-чат

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz